Доставка та оплата

Доставка запчастин для побутової техніки

Отримати запчастину, яку ви замовили в компанії "Васьок", можна кількома способами, в залежності від того в якому місті ви знаходитесь:

Доставка запчастин по Вінниці

Якщо ви проживаєте у місті Вінниця, ви можете самостійно забрати потрібну вам деталь для побутової техніки в точці видачі, яка знаходиться за адресою вул. Київська, 4.

Також ми можемо зробити доставку запчастини по Вінниці на ту адресу, яку ви вкажете при оформленні замовлення.

Перед доставкою з вами зв'яжеться наш менеджер і обговорить (зручні для вас) дату та час доставки. При замовленні деталей через інтернет магазин - доставка запчастин по м. Вінниця БЕЗКОШТОВНА.

Доставка запчастин по Україні

В інші міста України доставка здійснюється за допомогою компаній перевізників:

- Нова пошта;

- Укрпошта.

 

Перед відправкою з вами зв'яжеться наш менеджер, що б уточнити дані по відправці. Вартість доставки запчастин по Україні залежить від тарифів перевізника та вираховується під час відправки.

У разі відправлення товару транспортними компаніями, за доставку та за повернення грошей (при наложеному платежі) клієнт оплачує сам.

 

Способи розрахунку за деталі для побутової техніки

 

Оплата готівкою

- оплата готівкою можлива для жителів м.Вінниця. Розрахуватися готівкою за запчастини ви можете або в нашому магазині при самовивозі, або з кур'єром при доставці деталі до вас додому.

Наложений платіж

- якщо ви перебуваєте в іншому місті, ви можете оплатити своє замовлення при отриманні на відділенні транспортної компанії. При цьому вам потрібно переконатися в тому, що товар доставили цілим та не ушкодженим. При такій формі розрахунку, оплату за повернення грошових коштів клієнт робить сам.

Оплата на карту

- навіть якщо ви перебуваєте в іншому місті, ви можете відразу оплатити всю суму за замовлення, перерахувавши кошти на карту. При такому способі оплати ви зможете заощадити на поверненні грошових коштів, на відміну від наложеного платежу.

Оплата по безналу

- також є можливість оплатити ваше замовлення за допомогою банківського переказу, згідно виставленого рахунку.