Про компанію

Інтернет магазин "Vasyok" – аксесуари та запчастини для побутової техніки

Компанія «Васьок» вже більше 10 років займається продажем деталей для побутової техніки різного напрямку. За цей час з невеликого магазину вузької спеціалізації ми виросли у велику компанію, яка крім магазину запчастин у Вінниці має свій інтернет-магазин деталей для техніки, великий склад з постійною наявністю затребуваних запчастин для побутової техніки, власну службу доставки запчастин по Вінниці. Величезна мережа офіційних постачальників дає можливість нашій компанії доставити під замовлення запчастини практично будь-якого напрямку.

Специфіка роботи інтернет магазину деталей для техніки

Інтернет магазин Vasyok займається торгівлею запчастинами та аксесуарами для побутової техніки по всій території України. Замовлення на сайті можна залишити в будь-який день і в будь-який час доби. З вами обов'язково зв'яжеться висококваліфікований фахівець нашої компанії та, при необхідності, надасть професійну консультацію з усіх питань, а також обговорить з вами всі нюанси замовлення та доставки деталі. Всі замовлені запчастини доставляються по Україні за допомогою різних перевізників. По Вінниці наша компанія здійснює безкоштовну доставку запчастин для техніки власною кур'єрською службою.

Ексклюзив та унікальність - наш коник

В асортименті інтернет-магазину «Васьок» можна знайти багато ексклюзивних запчастин для побутової техніки - це головна відмінна особливість нашої компанії в порівнянні з іншими конкурентами.

Ми відкриємо друге дихання для Вашої техніки!